Čačak pao u Krupnju

Naši sjajni košarkaši prbedili KK Čačak 94 rezultatom 79:73

10867221_1547841258822502_269121326_n

U ovom meču domaćini su bili favoriti, što nisu pokazali na samom početku kada su gubili rezultatom 10:1. U nastavku su se dobro snašli i na kraju prve deonice uspeli da smanje prednos gostiju na samo 2 koša. Na kraju prve četvrtine rezultat KK Radjevac / KK Čačak 15:19. U drugoj četvrtini borba je bila neizvesna i izjednačena o čemu svedoči i rezultat 40:40 na poluvremenu. U trećoj četvrtini parketom su dominirali sjajni Nemanja Perić, Miodrag Purković, Nikola Matić, Miloš Grujičić, Aleksandar Grujičić, Aleksandar Mrga Mijailović, Tomislav Manojlović i Milan Perić i dostigli prednost od 8 poena pa su u poslednju četvrtinu ušli sa rezultatom 56:48 . Završnica utakmice postala je dramatična jer su zbog dobre igre domaćina gosti iz Čačka ispoljili nervozu, što je dovelo do dve tehničke za igrača i trenera gostiju a zatim i do isključenja trenera KK Čačak 94 Krivokapića i jednog od igrača. Ipak, meč je završen a Rađevac je na kraju slavio još jednu pobedu. Najbolji igrač i ovoga puta bio je Nemanja Perić sa 40 poena.