„Jedinstvo“ u Zavlaci – nerešeno

U trećem kolu Mačvanske Okružne lige danas je zavlačko „Jedinstvo“  ugostilo ekipu FK „Mladost“ iz Pocerskog Pričinovića. Idealni uslovi za fudbalsko nadmetanje dveju ekipa sa sličnim igraćkim atributima započelo je silovito, da bi već u sedmom min. igrač domaćih Bogosav Grbić postigao pogodak . Nastavak igre je puno obećavao za jednu i za druguz ekipu ali rezultat je u prvom poluvremenu ostao nepromenjen. Drugo poluvreme proticalo je ravnopravnoj igri ali su gosti iz Pričinovića iskoristili nesmotrenost odbrane domaćina i u 81. minutu postigli pogodak zahvaljući spretnom Marku Sibinčiću. „Jedinstvo“ – „Mladost“ 1:1  je  konačan rezultat susreta i novi razlog za bolje pripreme obadve ekipe za nastavak prvenstva.

Copy of DSC_0369 DSC_0302 (Small) DSC_0303 (Small) DSC_0308 (Small) DSC_0312 (Small) DSC_0315 (Small) DSC_0322 (Small) DSC_0334 (Small) DSC_0339 (Small) DSC_0342 (Small) DSC_0347 (Small) DSC_0348 (Small) DSC_0354 (Small) DSC_0362 (Small) DSC_0366 (Small) DSC_0368 (Small)