Kiša golova na komšijskom derbiju u Krupnju

Derbi 4. kola „Kolubarsko-Mačvanske zone“ između domaćeg Rađevca i gostujučeg FK „Drina“ iz Ljubivije protekao je pod epitetom „Super derbi sa 8 golova“.

Zahuktali izabranici Zorana Pajića- trenera FK „Rađevac“ spremno su dočekali prvi zvižduk sudije Srđana Stepanovića i siloviro krenuli u osvajanje mreže gostiju koju je branio Stefan Goranović. Trinaest minuta je prošlo dok je prvi Vukašin Simić neodbranivim volejom postigao prvi pogodak za Rađevac. Posle 16 minuta Mladen Ilić iz kaznenog udarca dovodi Rađeva do rezultata 2:0. Već u 33. minuti Dušan Cvetković postiće pogodak za Drinu, te se sporadičnim akcijama završava porvo poluvreme. U nastavku , Miroslav Vasiljević (64. i 83. min) postiže dva efektna gola kao i Marko Marković u 77. minuti. Za goste, Ratko Ilić iz KU postiže drugi gol u 80. minuti a Predrag Todorović, pet minuta kasnije.

Kvalitet prikazane igre – na nivou ranga takmičenja , prava prvenstvena, više borbena nego atraktivna gde je domaćin zasluženo pobedio. Rađevac – Drina 5 : 3 .