Krupanj najbolji u Mačvanskom okrugu

KRUPANJ NAJBOLJI U MAČVANSKOM OKRUGU ! ! !

U utorak 3. decembra 2019. u Krupnju je održano zvanično kvalifikaciono takmičenje u futsalu za osnovne škole iz Mačavanskog okruga .

Fudbalska sekcija OŠ „Borivoje Ž. Milojević“ iz Krupnja u  kategoriji dečaka , osvojila je ubedljivo 1. mesto . Na putu do trona savladali su OŠ „Janko Veselinović“ iz Šapca rezultatom 5:0 , zatim OŠ „Braća Ribnikar“ iz Donje Borine sa 6:0 .

Mladi krupanjski fudbaleri , ovim rezultatom izborili su plasman na Međuokružno takmičenje u futsalu za osnovne škole ,koje se igra krajem decembra .

Ako i tu ostvare povoljan plasman imaju šansu da se kvalifikuju na Državno prvenstvo u futsalu .Školski sport ovim prvenstvom podignut je na jedan zavidan nivo , a rezultat zaista prevazilazi očekivanja . Ovi sjajni momci kao i njihovi nastavnici , zaslužuju sve čestitke !

U kategoriji devojčica 1. mesto osvojila je OŠ „Dositej Obradović“ Volujac , 2. mesto pripalo je OŠ „Nikola Tesla“ Dublje i 3. mesto OŠ „Branko Radičević“ Mali Zvornik .