Krupanjski šahovski klub u II ligi uspešno startovao

Posle više od 40 godina postojanja i učešća u raznim rangovima takmičenja, Krupanjski šahovski klub je postigao najveći uspeh u svojoj istoriji  Za ovavaj uspeh zaslužno je mnogo šahista, donatora kao i prijatelja kluba.

Značajan vid podrške drugoligašu iz Krupnja poslednjih godina  pripada rukovodstvu opštine Krupanj. U rangu II Srpske šahovske  lige  takmiči se 12 klubova iz: Aranđelovca, Loznice , Bajine Bašte, Smedereva, Ivanjice, Tutina, Prijepolja, Užica, Kruševca, Lipničkog šora, i Aleksandrovca.  Od 07. do 09. septembra  u Kragujevcu odigrava prvo kolo ove lige gde početak takmičenja Krupanjski šahovski klub beleži ubedljivim rezultatom 7: 1.

Team-Pairings of all rounds

Round 1 on 2018/09/07 at 16:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SLOGA – Lipnicki sor   KRUPANJSKI SK – Krupanj 1 : 7
2   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac   SMEDEREVSKI SK – Smederevo :
3   LOZNICA GRAD – Loznica   BAJINA BASTA – Bajina basta 5 : 3
4   IVANJICA- Ivanjica   ZUPA – Aleksandrovac :
5   TUTIN – Tutin   SLOBODA – Uzice 4 : 4
6   PRIKO- Prijepolje   KRUSEVAC – Krusevac :
Round 2 on 2018/09/08 at 09:00
No. Team Team Res. : Res.
1   KRUPANJSKI SK – Krupanj   BAJINA BASTA – Bajina basta :
2   SMEDEREVSKI SK – Smederevo   LOZNICA GRAD – Loznica :
3   SLOGA – Lipnicki sor   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac :
4   ZUPA – Aleksandrovac   KRUSEVAC – Krusevac :
5   SLOBODA – Uzice   PRIKO- Prijepolje :
6   IVANJICA- Ivanjica   TUTIN – Tutin :
Round 3 on 2018/09/08 at 16:00
No. Team Team Res. : Res.
1   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac   KRUPANJSKI SK – Krupanj :
2   LOZNICA GRAD – Loznica   SLOGA – Lipnicki sor :
3   BAJINA BASTA – Bajina basta   SMEDEREVSKI SK – Smederevo :
4   TUTIN – Tutin   ZUPA – Aleksandrovac :
5   PRIKO- Prijepolje   IVANJICA- Ivanjica :
6   KRUSEVAC – Krusevac   SLOBODA – Uzice :
Round 4 on 2018/09/09 at 09:00
No. Team Team Res. : Res.
1   KRUPANJSKI SK – Krupanj   SMEDEREVSKI SK – Smederevo :
2   SLOGA – Lipnicki sor   BAJINA BASTA – Bajina basta :
3   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac   LOZNICA GRAD – Loznica :
4   ZUPA – Aleksandrovac   SLOBODA – Uzice :
5   IVANJICA- Ivanjica   KRUSEVAC – Krusevac :
6   TUTIN – Tutin   PRIKO- Prijepolje :
Round 5 on 2018/09/09 at 16:00
No. Team Team Res. : Res.
1   LOZNICA GRAD – Loznica   KRUPANJSKI SK – Krupanj :
2   BAJINA BASTA – Bajina basta   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac :
3   SMEDEREVSKI SK – Smederevo   SLOGA – Lipnicki sor :
4   PRIKO- Prijepolje   ZUPA – Aleksandrovac :
5   KRUSEVAC – Krusevac   TUTIN – Tutin :
6   SLOBODA – Uzice   IVANJICA- Ivanjica :
Round 6 on 2018/10/04 at 16:00
No. Team Team Res. : Res.
1   KRUSEVAC – Krusevac   SLOGA – Lipnicki sor :
2   SLOBODA – Uzice   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac :
3   ZUPA – Aleksandrovac   LOZNICA GRAD – Loznica :
4   BAJINA BASTA – Bajina basta   IVANJICA- Ivanjica :
5   SMEDEREVSKI SK – Smederevo   TUTIN – Tutin :
6   KRUPANJSKI SK – Krupanj   PRIKO- Prijepolje :
Round 7 on 2018/10/05 at 09:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SLOGA – Lipnicki sor   SLOBODA – Uzice :
2   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac   ZUPA – Aleksandrovac :
3   LOZNICA GRAD – Loznica   IVANJICA- Ivanjica :
4   BAJINA BASTA – Bajina basta   TUTIN – Tutin :
5   SMEDEREVSKI SK – Smederevo   PRIKO- Prijepolje :
6   KRUPANJSKI SK – Krupanj   KRUSEVAC – Krusevac :
Round 8 on 2018/10/05 at 16:00
No. Team Team Res. : Res.
1   ZUPA – Aleksandrovac   SLOGA – Lipnicki sor :
2   IVANJICA- Ivanjica   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac :
3   TUTIN – Tutin   LOZNICA GRAD – Loznica :
4   PRIKO- Prijepolje   BAJINA BASTA – Bajina basta :
5   KRUSEVAC – Krusevac   SMEDEREVSKI SK – Smederevo :
6   SLOBODA – Uzice   KRUPANJSKI SK – Krupanj :
Round 9 on 2018/10/06 at 09:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SLOGA – Lipnicki sor   IVANJICA- Ivanjica :
2   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac   TUTIN – Tutin :
3   LOZNICA GRAD – Loznica   PRIKO- Prijepolje :
4   BAJINA BASTA – Bajina basta   KRUSEVAC – Krusevac :
5   SMEDEREVSKI SK – Smederevo   SLOBODA – Uzice :
6   KRUPANJSKI SK – Krupanj   ZUPA – Aleksandrovac :
Round 10 on 2018/10/06 at 16:00
No. Team Team Res. : Res.
1   TUTIN – Tutin   SLOGA – Lipnicki sor :
2   PRIKO- Prijepolje   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac :
3   KRUSEVAC – Krusevac   LOZNICA GRAD – Loznica :
4   SLOBODA – Uzice   BAJINA BASTA – Bajina basta :
5   ZUPA – Aleksandrovac   SMEDEREVSKI SK – Smederevo :
6   IVANJICA- Ivanjica   KRUPANJSKI SK – Krupanj :
Round 11 on 2018/10/07 at 09:00
No. Team Team Res. : Res.
1   SLOGA – Lipnicki sor   PRIKO- Prijepolje :
2   ARANDJELOVACKI SK – Arandjelovac   KRUSEVAC – Krusevac :
3   LOZNICA GRAD – Loznica   SLOBODA – Uzice :
4   BAJINA BASTA – Bajina basta   ZUPA – Aleksandrovac :
5   SMEDEREVSKI SK – Smederevo   IVANJICA- Ivanjica :
6   KRUPANJSKI SK – Krupanj   TUTIN – Tutin :

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.