Rađevac i Brezovica podelili bodove u Krupnju

Dok je u susednim opštinama pljuštala kiša u isto vreme u Krupnju je odigrana utakmica po sunčanom i idealnom vremenu. Teren idealan, vreme odgovarajuće, igrači raspoloženi a obe ekipe slično kotirane na tabeli Zonske fudbalske lige, grupa ,,Drina,, – pravi derbi !. Izjednačene snage na samom početku meča i brzo prenošenje lopte,  obećavalo je dosta. Par šansi u prvom poluvremenu propustili su domaćini da bih Žarko Anđić u 32. minutu postigao gol za ekipu gostiju iz Brezovice. Posle toga domaći Rađevac kreće još ofanzivnije- što gosti koriste da ,,kontrom,,  ozbiljno priprete . U drugom poluvremenu ređaju se šanse na obe strane.  Ggol šanse, stopostotna, sigurna i svi drugi epiteti u fudbalu -ovde su viđeni da bi u 66. min. Zumbul Mahalbašić iz jedanaesterca postigao izjednačujući pogodak za Rađevac. Usledila je užarena atmosfera , oko 300 gledalaca je uživalo u borbi za još dva boda ali veliki broj šansi nije realizovan, tako da je u istoriju današnjeg fudbalskog dana u Krupnju upisano samo : Rađevac – Brezovica  1 :1

DSC_0794 (Small) DSC_0797 (Small) DSC_0798 (Small) DSC_0800 (Small) DSC_0801 (Small) DSC_0802 (Small) DSC_0805 (Small) DSC_0809 (Small) DSC_0811 (Small) DSC_0818 (Small) DSC_0820 (Small) DSC_0823 (Small) DSC_0824 (Small) DSC_0829 (Small) DSC_0832 (Small) DSC_0838 (Small) DSC_0842 (Small) DSC_0844 (Small)