Rađevac slavio tri boda

U 26. kolu Zonske lige grupa „DRINA“ danas se u Krupnju sastali domaći FK,,Rađevac,, i ekipa iz Lajkovca FK ,,Zadrugar,,. Klizav teren, vreme kišovito, pri zagrevanju svi igrači već nakvašeni ali za mnoge ovo je ispit spremnosti i snalaženja u fudbalskoj igri. Na znak sudije Rajića, Danko Vasiljević mladi igrač Rađevca ubacio je loptu u igru i od tog trenutka oko 200 navijača pratilo je uzbodljiv meč do kraja neizvestan. Uredno pripremljen teren ali vidno raskvašen bio je uzrok mnogih klizanja pa i fauliranja. Sam tok igre diktirao je domaći Rađevac s tim što su gosti iz Lajkovca pokazali da znaju da se bore i ozbiljno  napadaju . Zahvaljujući golmanima Petru Mićići (Rađevac) i Stefanu Markoviću (Zadrugar) prvo poluvreme je završeno bez golova. Drugo poluvreme, nošeno žarom borbe za pobedu u oba tabora, proteklo je u brzom prenošenju lopte sa jedne na drugu stranu. U takvim momentima koncentacija izmiče kontroli, tako da je glavni sudija Rajić podelio ukupno 10 žutih i jedan crveni karton. Finiš susreta u Krupnju obeležio je Zumbul Mahalbašić iz slobodnog udarca u 90. minutu. Evro-gol ili prvi ,,kiks,, golmana gostiju doneo je Rađevcu vredna tri boda.  Rađevac – Zadrugar 1 : 0