Rađevac-Divci, po jedan gol i po jedan bod

Danas je u Krupnju odigrana fudbalska utakmica između domaćeg Rađevca i gostujuće ekipe OFK „Divci“ iz Divaca. Relativno raskvašen teren stadiona „Mirko Vasiljević“ u Krupnju nije u potpunosti ulepšao fudbalsku igru, što je na kraju rezultiralo (između ostalog) i nerešenim rezultatom..

Domaći Rađevac je od samog poćetka meča pokazao veliku motivaciju za postizanje prvog pogotka pa i pobede. Već u 24. minutu iz uspešne akcije domaćih, efektan pogodak postigao je Mladen Ilić- što je dalo nova krila ekipi iz Krupnja. Veru u pobedu i novi pogodak domaćinu srušio je već posle 7 minuta Milan Tomić- koji je iskoristio „raskorak“ domaćina i izjednačio rezultat na 1:1. Narednih 60 minuta igre proteklo je u velikoj želji i dosta stopostotnih šansi za domaćine kao i nekoliko šansi koje gosti nisu realizovali. Podeljeni bodovi ovog puta u Krupnju ništa nisu posebno promenili na tabeli Kolubarsko-Mačvanske zone na kraju 18. kola.