Rađevac nastavlja na tronu fudbalske Zapadne Srbije

8. kolo „Kolubarsko-Mačvanske zone“ u fudbalu – biće zapamćeno kao još jedna nova pobeda domaćeg Rađevca.

06. oktobar 2019. stadiomn „Mirko Vasiljević“ u Krupnju bio je poprište komšijskog derbija između Radničkog Šabačkog i domaćeg Rađevca gde je domaćin zabeležio zaslužena tri boda. Ispitivanje snaga trajalo je samo 7 minuta dok Simić nije postigao prvi pogodak za Rađevac. Odmah po tom Pantić postiže izjednačujući gol da bi Ilić u 30. minuu postigao drugi gol za domaćine. Početak drugog poluvremena obeležio je Vasiljević trećim pogotkom, pa Ilić još jednim efektivnim golom. Sam kraj susreta obeležio je Petrović- postigavši drugi gol za Šapčane te je i zaključio rezultat susreta; Rađevac- Radnički Šabački 4 : 2. Još jedan novi cvet u buketu pobeda FK „Rađevac“ utvrdio je najtrofejniji klub Rađevine na prvoj poziciji kvalitetne Zonske lige u zapadnoj Srbiji.