Rađevac pobednik fudbalskog KUPa Mačvanskog okruga

Tek posle 120 minuta igre i dvadesetak jedanaesteraca FK Rađevac je osvijio titulu fudbalskog KUPa Mačvanskog okruga. Petar Mićić junak finala KUPa.

Trideset minuta pre početka finalne utakmice domaćeg Rađevca i gostiju iz Prova teren je bio prekriven ledom kojeg je gradonosni oblak „izručio“ širom cele opštine Krupanj. Pred sam početak susreta nebo je premujstvo dalo Suncu i utakmica je počela u idealnim uslovima za fudbalsku igru. Sam početak utakmice prelamao se sa jadnog do drugog gola- poput sunčevih zraka prelamajućih na peharu Fudbalskog saveza regiona Zapadne Srbije. Mala nesmotrenost odbrane Rađevca kažnjena je već u 9. minutu, kada je Marko Nikolić postigao prvi gol na utakmici i time doneo bvelike nade FK „Provo“ iz Prova. Ravnopravan učinak obe ekipe i istovremeno solidne šanse ipak nisu rezultirane do kraja prvog poluvremena. U drugom delu fudbalskog KUPa Mačvanskog okruga jedni su krenuli sa željom da osiguraju pobedu a drugi da izjednače i preokrenu rezultat. Puno lepih gol-šansi na obe strane, ipak mlađani Vladimir Mijailović postiže izjednačujući pogodak za Rađevac u 55. minutu. Bezbroj šansi, u velikom žaru borbe za pobedom ipak dovelo je do kraja regularnog toka rezultatom 1 : 1.  Produžetci 2 x 15 minuta pretvorili su stadion „Mirka Vasiljevića“ u Krupnju u Arenu, gledajući divovske napore za pogodak. Posle 120 minuta igre rezultat je ostao nerešen te se pristupilo izvođenju jedanaesteraca. Junaci finala su nesumljivo Marko Petrović /Provo/ i Petar Mićić /Rađevac/.  Nekoliko odbrana, promašaja i efektno izvedenih jedanaesteraca doveli su do rezultata 7 : 7 , Rađevac postiže osmi gol i u tom krugu iskusni golman Rađevca Petar Mićić uspešno  brani svoju mrežu, time postaje junak finala KUPa i Rađevcu donosi pehar vredan poštovanja u fudbalskom sportu Krupnja i Rađevine.