Rađevac-Stobeks 2:1

U sedmom kolu „Kolubarsko-mačvanske zone“ danas je fudbalska ekipa Rađevca ugostila fudbalere Radnički Stobeksa. Komšijski derbi odigran je u izuzetno povoljnim uslovima za fudbalsku igru.  Od samog početka meča krenulo se borbeno sa obostranom željom za prvim pogotkom. Već u 14 -oj minuti Miroslav Vasiljević postiže prvi pogodak za Rađevac, da bih posle 3 minuta Mladen Ilić iz kaznenog udarca  postigao i drugi gol za domaću ekipu.  Ubedljiv rezultat bio je uzrok borbenog nastavka igre u oba tabora, da bih fudbaleri Stobeksa preko Marka Stojanovića umanjili prednost Rađevca na 2:1 . Grčeviti ataci na oba gola, brzo nošenje lopte, želje za pobedom ili izjednačenjem  do kraja susreta ipak ostali su bez promene.